W212G824KM8L00B00W
MFR.Part #
W212G824KM8L00B00W
JLCPCB Part #
C20625318
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 400V 820nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS