W42Q3103KK5L00A0W1
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W42Q3103KK5L00A0W1
JLCPCB Part #
C7502441
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 310V CQC、UL、VDE、KC、ENEC、CB X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS