TWM5J6K8E
MFR.Part #
TWM5J6K8E
JLCPCB Part #
C3484578
Description
-55℃~+275℃ 5W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS