RN60E2003BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E2003BB14
JLCPCB Part #
C1415998
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors