Y406315K0000B0R
MFR.Part #
Y406315K0000B0R
JLCPCB Part #
C4312604
Description
-55℃~+225℃ 15kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount