RN73R2BTTD1202D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1202D10
JLCPCB Part #
C2564898
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS