Y406311K0000B0W
MFR.Part #
Y406311K0000B0W
JLCPCB Part #
C4230750
Description
-55℃~+225℃ 11kΩ 500mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount