RN73H2BTTD1870B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1870B50
JLCPCB Part #
C2555796
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS