Y406310K0000B0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y406310K0000B0R
JLCPCB Part #
C4041476
Package
1206
Description
-55℃~+225℃ 10kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount