Y21231R25000B0L
MFR.Part #
Y21231R25000B0L
JLCPCB Part #
C3999725
Description
-55℃~+150℃ 1.25Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors