594D335X9025B8T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D335X9025B8T
JLCPCB Part #
C1965338
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 25V 3.3uF ±10% 1611 Tantalum Capacitors