Y11235R00000B9L
MFR.Part #
Y11235R00000B9L
JLCPCB Part #
C4121047
Description
-55℃~+150℃ 5Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS