Y11231R25000B0R
MFR.Part #
Y11231R25000B0R
JLCPCB Part #
C4054958
Description
-55℃~+150℃ 1.25Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors