RNC50H7962BSR36
MFR.Part #
RNC50H7962BSR36
JLCPCB Part #
C1821767
Description
-65℃~+175℃ 100mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors