Y2123150R000T0L
MFR.Part #
Y2123150R000T0L
JLCPCB Part #
C4045820
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors