Y112315R0000T0L
MFR.Part #
Y112315R0000T0L
JLCPCB Part #
C4308601
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors