Y08752K40000T0L
MFR.Part #
Y08752K40000T0L
JLCPCB Part #
C1497007
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 2.4kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors