Y21235R00000Q9L
MFR.Part #
Y21235R00000Q9L
JLCPCB Part #
C1356563
Description
-55℃~+150℃ 300V 5Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS