Y17464K96930B9R
MFR.Part #
Y17464K96930B9R
JLCPCB Part #
C4164686
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.9693kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS