Y17464K07000Q4R
MFR.Part #
Y17464K07000Q4R
JLCPCB Part #
C3998871
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.07kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount