Y174662R0000T9L
MFR.Part #
Y174662R0000T9L
JLCPCB Part #
C4330686
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 62Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS