TNPU12061K96AZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K96AZEN00
JLCPCB Part #
C4175581
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS