Y174610R0000D5L
MFR.Part #
Y174610R0000D5L
JLCPCB Part #
C4283963
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS