Y174610R0000D5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174610R0000D5R
JLCPCB Part #
C4192914
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS