Y1746250R000Q4R
MFR.Part #
Y1746250R000Q4R
JLCPCB Part #
C4221685
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 250Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount