MCA12060D2941BP500
MFR.Part #
MCA12060D2941BP500
JLCPCB Part #
C4188727
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS