Y17458K25000B0R
MFR.Part #
Y17458K25000B0R
JLCPCB Part #
C4071266
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.25kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount