Y17451K25000B0R
MFR.Part #
Y17451K25000B0R
JLCPCB Part #
C3936587
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.25kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount