Y14452K41700T0L
MFR.Part #
Y14452K41700T0L
JLCPCB Part #
C1481146
Description
-55℃~+125℃ 2.417kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors