Y16258K25000B0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16258K25000B0R
JLCPCB Part #
C4224484
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.25kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount