Y17271K01000F0L
MFR.Part #
Y17271K01000F0L
JLCPCB Part #
C1495182
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.01kΩ 1.25W ±1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS