Y1752200K000T0L
MFR.Part #
Y1752200K000T0L
JLCPCB Part #
C1497210
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS