BFC238041163
MFR.Part #
BFC238041163
JLCPCB Part #
C3800274
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 16nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS