ROX0754M02FKLB
MFR.Part #
ROX0754M02FKLB
JLCPCB Part #
C1449888
Description
-55℃~+180℃ 3W 4.02MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS