Y1754400K000V0L
MFR.Part #
Y1754400K000V0L
JLCPCB Part #
C1496805
Description
-55℃~+125℃ 400kΩ 700mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS