Y16362K43000T9R
MFR.Part #
Y16362K43000T9R
JLCPCB Part #
C4307175
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.43kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS