RN731JTTD1470C25
MFR.Part #
RN731JTTD1470C25
JLCPCB Part #
C4248366
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS