MKP1839047631
MFR.Part #
MKP1839047631
JLCPCB Part #
C3788508
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 47pF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS