Y16362K43000T9W
MFR.Part #
Y16362K43000T9W
JLCPCB Part #
C3978540
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.43kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS