Y1628856R000T9R
MFR.Part #
Y1628856R000T9R
JLCPCB Part #
C4096789
Description
-55℃~+150℃ 750mW 856Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS