RK73H3ATTE2372D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2372D
JLCPCB Part #
C2582978
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS