Y1628856R000T9W
MFR.Part #
Y1628856R000T9W
JLCPCB Part #
C4273717
Description
-55℃~+150℃ 750mW 856Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS