Y1628356R000T9R
MFR.Part #
Y1628356R000T9R
JLCPCB Part #
C7130047
Description
-55℃~+150℃ 356Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS