Y1628360R000Q15R
MFR.Part #
Y1628360R000Q15R
JLCPCB Part #
C4211720
Description
-55℃~+150℃ 360Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount