SR733ATTE39LJ
MFR.Part #
SR733ATTE39LJ
JLCPCB Part #
C2601945
Description
-55℃~+150℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS