SR73W3ATTE4R7J
MFR.Part #
SR73W3ATTE4R7J
JLCPCB Part #
C4331523
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS