Y1628250R000Q15R
MFR.Part #
Y1628250R000Q15R
JLCPCB Part #
C4036708
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount