P0805Y3651BNT
MFR.Part #
P0805Y3651BNT
JLCPCB Part #
C3940660
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS