Y1627169R700B9W
MFR.Part #
Y1627169R700B9W
JLCPCB Part #
C3948103
Description
-55℃~+150℃ 169.7Ω 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS