RNC60H1842DSB14
MFR.Part #
RNC60H1842DSB14
JLCPCB Part #
C3366248
Description
-65℃~+175℃ 18.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors